Titles you rated
The Sound of MusicRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Ice AgeRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5