Movies
Ratings
205
ExitRated ★ 3.0
Terminator: Dark FateRated ★ 2.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
MissingRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
John WickRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 2.5
Steel RainRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0- 18 - Eighteen NoirRated ★ 1.5
Chico & RitaRated ★ 5.0