Titles you rated
Green BookRated ★ 3.0
MelancholiaRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
Four Adventures of Reinette and MirabelleRated ★ 5.0
The HoldoversRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 1.5
In BrugesRated ★ 4.0
Jane B. by Agnès V.Rated ★ 5.0
Ms. ApocalypseRated ★ 3.5