Movies
Ratings
59
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
Hard CandyRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Hansel & GretelRated ★ 1.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
StokerRated ★ 4.0
Throne of BloodRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 4.0
Lorenzo's OilRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 2.5
UpRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5