Movies
Ratings
191
Captain PhillipsRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
AliensRated ★ 4.5
The MistRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 5.0
ContactRated ★ 2.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
PapermanRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
BoltRated ★ 4.5
Eight BelowRated ★ 4.5