Titles you rated
American PsychoRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.5
UnbreakableRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5