Series
Ratings
78
Chainsaw ManRated ★ 4.0
VigilanteRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 3.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 2.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 1.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.0- Legal High SP 2Rated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.5