Movies
Ratings
415
DeadpoolRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Death WishRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.5