Series
Ratings
19
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 3.0
Tamra IslandRated ★ 3.5
Big ThingRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
IRISRated ★ 2.0
Beethoven VirusRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0