Movies
Ratings
265
BugoniaRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 2.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 3.5