Movies
Ratings
172
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.5
Lifting King KongRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 2.5
Ice AgeRated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 4.0
BraveRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.5
Puss in BootsRated ★ 3.5