Movies
Ratings
211
Enemy of the StateRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 2.5
The DepartedRated ★ 3.5
The RockRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 2.5
Sin CityRated ★ 4.0
Saving Jessica LynchRated ★ 3.5
StalingradRated ★ 3.5
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 2.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0