Movies
Ratings
143
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
TangledRated ★ 2.5
The NotebookRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.5
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
SawRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.5
Midnight FMRated ★ 1.5
Blood and TiesRated ★ 1.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 2.5