Titles you rated
The First LapRated ★ 4.0
The Night of the UndeadRated ★ 3.0
Sisters on the RoadRated ★ 3.5
Honest Candidate 2Rated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Perhaps LoveRated ★ 2.0
White ChicksRated ★ 4.0
PsychoRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0