Movies
Ratings
822- The UglyRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5- One WinRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 2.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5- The Birth of KoreaRated ★ 0.5
- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
PhantomRated ★ 3.0
ReboundRated ★ 3.5
Flora and SonRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Emergency DeclarationRated ★ 3.0