Movies
Ratings
751
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
SkyscraperRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 1.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 5.0