Series
Ratings
71
Pied PiperRated ★ 3.5
Happy HomeRated ★ 3.0
Strike LoveRated ★ 2.5
Legend of the PatriotsRated ★ 5.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 5.0- Jungle Fish 1Rated ★ 3.5
The K2Rated ★ 5.0
A Man Called GodRated ★ 4.5
Yeon GaesomunRated ★ 4.5
Bring It On, GhostRated ★ 4.5- Jungle Fish Season 2Rated ★ 4.0
- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 5.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 4.0
The MissingRated ★ 4.0
Sharp2Rated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 5.0
Nonstop 5Rated ★ 4.0
NonstopRated ★ 4.0