Titles you rated
 The PriestsRated ★ 5.0 The PriestsRated ★ 5.0
 The AvengersRated ★ 5.0 The AvengersRated ★ 5.0
 The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5 The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
 Monsters UniversityRated ★ 3.5 Monsters UniversityRated ★ 3.5
 AssassinationRated ★ 3.0 AssassinationRated ★ 3.0
 SunnyRated ★ 4.0 SunnyRated ★ 4.0
 My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0 My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
 The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0 The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
 UpRated ★ 4.0 UpRated ★ 4.0
 Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0 Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0