Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.0
FlowRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.5
Fallen LeavesRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 3.5
Moon YoungRated ★ 3.5
Dance sports GirlsRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Soul MateRated ★ 0.5
MoonlightRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
It's a Summer Film!Rated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0