Titles you rated
A Bug's LifeRated ★ 4.0
WaterworldRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.5
The MistRated ★ 1.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
Free WillyRated ★ 4.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 5.0
The FighterRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 5.0
WaterboysRated ★ 5.0
War HorseRated ★ 4.5
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0