Movies
Ratings
157
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
TroyRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
AlliedRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
The Last PrincessRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 4.5
Art of FightingRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.5