Series
Ratings
24
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0