Titles you rated
The World of LoveRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 2.5
City of GodRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Talk to HerRated ★ 1.0
All About My MotherRated ★ 4.0
ThesisRated ★ 2.5
Last ChildRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.5
The King's Case NoteRated ★ 1.5
A Single RiderRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 5.0
Lucky Chan-silRated ★ 4.5
Super Star LeeHyoriRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0