Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Buddy ThunderstruckRated ★ 2.5
ERASEDRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
To Your EternityRated ★ 3.0
Gunslinger GirlRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 2.5
HawkeyeRated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0