Series
Ratings
129
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
DarkRated ★ 4.5
DarkRated ★ 4.5
DarkRated ★ 4.5
The OARated ★ 5.0
The OARated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
Narcos: MexicoRated ★ 5.0
Narcos: MexicoRated ★ 5.0
Narcos: MexicoRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 5.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 2.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 4.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0