Series
Ratings
428
Shoot for the StarsRated ★ 0.5- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 4.0
- BraveStarrRated ★ 2.5
HotelierRated ★ 3.5- SP: Special Kakumei ZenjitsuRated ★ 4.0
- LADY 마지막 프로파일링Rated ★ 4.0
- 小さな巨人Rated ★ 4.0
- 熱海の捜査官Rated ★ 3.5
- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
- Odoru daisosasen - Nenmatsu tokubetsu keikai SpecialRated ★ 3.5
Odoru Daisousasen – Aki no Hanzai Bokumetsu SpecialRated ★ 3.5
Dating: What's it like to be in love?Rated ★ 3.5- I'm HomeRated ★ 3.0
- MR. BRAINRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0- Foolish PrincesRated ★ 3.0
- Wの悲劇Rated ★ 3.5
KAIST Season 1Rated ★ 3.0
Friend, Our LegendRated ★ 3.0