Movies
Ratings
1397
DreamcatcherRated ★ 3.5
NuggetsRated ★ 4.0
Marvel One-Shot: Agent CarterRated ★ 3.0
The Angry Birds MovieRated ★ 3.5
Geri's GameRated ★ 4.0
Galaxy QuestRated ★ 4.0
TetrisRated ★ 3.0
Werewolf by NightRated ★ 3.5
The CreatorRated ★ 4.0
Search and Seizure: The Rise of an InsurrectionRated ★ 3.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 2.0
SingRated ★ 3.0
GreyhoundRated ★ 2.5
Raya and the Last DragonRated ★ 3.0
WishRated ★ 2.0
OnwardRated ★ 3.5
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 1.5
The Lego Movie 2: The Second PartRated ★ 3.0
Transformers OneRated ★ 3.5
Nacho LibreRated ★ 4.0