Movies
Ratings
167
Shutter IslandRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
The GooniesRated ★ 3.5
Small Town RivalsRated ★ 1.0
Hi! Dharma!Rated ★ 2.5- SawRated ★ 2.0
Marrying the MafiaRated ★ 1.5
Born to DanceRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Conduct ZeroRated ★ 1.5
Love FictionRated ★ 1.0
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 0.5
AdoreRated ★ 0.5
UnderworldRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 2.0
TwilightRated ★ 2.5
Killer ToonRated ★ 0.5
Buckwheat Flower, A Lucky Day and SpringRated ★ 4.5
Happiness for SaleRated ★ 1.5
PinocchioRated ★ 3.5