Titles you rated
Baby DriverRated ★ 2.0
Memories of MurderRated ★ 4.0- Peach GirlRated ★ 2.0
The MimicRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Heung-boo: The RevolutionistRated ★ 0.5
MinionsRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.0
The Princess and the MatchmakerRated ★ 2.0
CluelessRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
AquamarineRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
High School Musical 2Rated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5