Titles you rated
- DamoRated ★ 3.0
- Three FriendsRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 1.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 1.5
House of CardsRated ★ 4.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0