Series
Ratings
14
Dining TogetherRated ★ 5.0
Two CopsRated ★ 3.0
Off To SchoolRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Ms. HammurabiRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- Men on a MissionRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0