Series
Ratings
36
White CollarRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5- DexterRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 3.5- Three FriendsRated ★ 4.0