Movies
Ratings
1223
Donnie BrascoRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 3.0
GoodFellasRated ★ 4.0
Dr. NoRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Voice of SilenceRated ★ 2.5
TenetRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 3.5
#AliveRated ★ 2.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 2.5
A FamilyRated ★ 3.0
The RestlessRated ★ 3.0
HappinessRated ★ 3.0
The SpiesRated ★ 2.5
MoneyRated ★ 2.0
UnstoppableRated ★ 2.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
A Single RiderRated ★ 3.0