Movies
Ratings
469
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.5
White House DownRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 5.0
Our PresidentRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
The UnfairRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
KnowingRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 4.5
Ninja AssassinRated ★ 2.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
The Last AirbenderRated ★ 1.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.5
The Last GodfatherRated ★ 1.0