Titles you rated
A Star Is BornRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
High SocietyRated ★ 2.0
Inside OutRated ★ 2.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Let the Right One InRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Hotel MumbaiRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.0
The CulpritRated ★ 2.0
Long ShotRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
The UpsideRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
ExitRated ★ 3.0
Bad GeniusRated ★ 2.0
Tune in for LoveRated ★ 3.0
Below Her MouthRated ★ 2.0