Movies
Ratings
686
MossRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 3.5
The KingRated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
Back to the FutureRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 5.0