Movies
Ratings
400
EncantoRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
EternalsRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
MetamorphosisRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.5
PawnRated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The SurvivalistRated ★ 3.5
The ShallowsRated ★ 3.0
Going by the BookRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0