Titles you rated
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 4.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
Prison SchoolRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 2.5
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 5.0- Dragon ZakuraRated ★ 4.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5