Movies
Ratings
40
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
FriendRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 2.5
About TimeRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
The InternRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 0.5
FluRated ★ 3.0