Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 4.0- DamoRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5
High KickRated ★ 3.5