Series
Ratings
155
IRISRated ★ 2.0
Smile AgainRated ★ 1.0
Golden TimeRated ★ 2.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 1.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Love RainRated ★ 2.0
Missing YouRated ★ 1.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 1.0
Come Back AliveRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
The K2Rated ★ 4.0
Vampire IdolRated ★ 1.0
Empress KiRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 1.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 0.5
Hur Jun, The Original StoryRated ★ 1.0
Mother's GardenRated ★ 1.0- Flirty Boy and GirlRated ★ 0.5
Neighborhood’s HeroRated ★ 0.5