Movies
Ratings
507
MatildaRated ★ 3.5
The Skin I Live InRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 4.0