Series
Ratings
160
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? Season 4 Part 1Rated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
I've Been Killing Slimes for 300 Years and Maxed Out My LevelRated ★ 2.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5- NARUTO 3rd STAGERated ★ 3.5
- 나루토 2기Rated ★ 4.0
NARUTORated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 2.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 3.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 2.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5