Titles you rated
Children of MenRated ★ 4.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 3.5
The FakeRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.5
Pale MoonRated ★ 4.0
The DressmakerRated ★ 3.0
EqualsRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
EnemyRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.0
The Hundred-Foot JourneyRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5