Titles you rated
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Premium RushRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
Impudent GirlRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
I OriginsRated ★ 5.0
The Current WarRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 0.5
A Street Cat Named BobRated ★ 4.0- The Future of TongueRated ★ 1.0
The Water HorseRated ★ 1.0
Haute CuisineRated ★ 5.0
Innocent WitnessRated ★ 4.5
13 Going on 30Rated ★ 0.5