Movies
Ratings
149
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
As OneRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 2.5
Music and LyricsRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
QuickRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 5.0