Movies
Ratings
188
Salut d’AmourRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
The PrisonRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 2.5
The Bourne IdentityRated ★ 2.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 3.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 4.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 2.5
When Marnie Was ThereRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
CartRated ★ 3.5
The StrangersRated ★ 1.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 5.0