Titles you rated
Innocent DefendantRated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 2.5- 올림포스 가디언Rated ★ 3.5
- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.5
Fashion 70'sRated ★ 2.5
Love RainRated ★ 2.0
Bel AmiRated ★ 1.0
EXO Next DoorRated ★ 4.5
Princess AuroraRated ★ 1.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.0
My Fair LadyRated ★ 2.5- DamoRated ★ 4.0
Vampire IdolRated ★ 1.5
HeartstringsRated ★ 2.0
May QueenRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.5
Man from the EquatorRated ★ 1.5
Waiting for LoveRated ★ 2.5