Movies
Ratings
473
MegalodonRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
American MadeRated ★ 3.0
ItRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.0
NerveRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
The MistRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
Jail BreakersRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Sex Is ZeroRated ★ 2.5
AmadeusRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0