Movies
Ratings
510
The KillerRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 2.0
The Big SwindleRated ★ 3.5
ContagionRated ★ 3.5
Dumb and DumberRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 2.5
I Am SamRated ★ 3.0
SopyonjeRated ★ 2.5
Drunken MasterRated ★ 3.0
Gladiator IIRated ★ 2.0
Robot Taekwon VRated ★ 3.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0
We Are BrothersRated ★ 2.0
Tears in the AmazonRated ★ 3.5
Lump of SugarRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
London Has FallenRated ★ 2.5